Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Оздоровлення в бджолиному будиночку з лежанками

Автор: Siroga від 15-06-2014, переглянули: 17 685

 

 
Здавна підмічено, що бджола позитивно впливає на людину. Створена на пасіці атмосфера, це є природний оазис з позитивною енергетикою, для відпочинку та оздоровлення. Але набагато більший ефект отримує людина при використанні вулика (декількох скріплених вуликів) у вигляді ліжка з надставкою. Лежачи  на потолочинах лежанки над бджолами в надставці, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву свого розплоду (35° С).

 

 

Розплід, який обігрівають бджоли, біоенергетично активний, він допомагає збалансувати і самовідновити роботу всіх людських органів, за рахунок біофізичного зв'язку з природою, що викликає збільшення працездатності людини, відчуття легкості та свіжості.

 

 

 

Під час сильного взятку нектару і його усушки до ґатунку меду, бджоли випарюють у повітря велику кількість фітонцидів, як моно запахів так складних квіткових сполук, які насичують кров фітовітамінами і стимулюють роботу серця людини. Сильне гудіння під час випаровування вологи із стільників, супроводжується мікровібраціями, які поновлюють тіло людини, роблячи судини гнучкими, стимулюють роботу нирок, очищують сечо-статеві шляхи, знімають болі в спині, м'язах і суглобах.

 

Повітря будиночка насичене біологічно активними речовинами прополісу, який має антимікробні властивості. Цей природний антисептик вибірково діє на мікроорганізми всередині людини: шкідливі — нейтралізує, а корисні — зберігає, а також сприяє нормалізації обміну речовин.

 

 

Прополіс — бальзам з різних дерев і трав. Працює, як антисептик з високою антимікробною дією, проліковує дихальні шляхи, оздоровлює легені. Комплексна, м'яка цілюща дія бджіл направлена на самовідбудову, саморегуляцію організму, укріплення імунітету, і біофізичних зв'язків, а психоемоційна рівновага дає людині легкість, бадьорість, свіжість і молодість. Це підтверджено історією довголіття.

 

Ефективність оздоровлення у будиночках з лежанками залежить від тривалості перебування в ньому. Для досягнення оздоровчого ефекту та відпочинку, рекомендується перебувати на лежанці не менше 2 годин. Значно більшого ефекту можна досягнути, переночувавши в будиночку

Можливість з середини весни до середини осені проводити відпочинок, зелений туризм та оздоровлення в будиночках з лежанками, має великі перспективи для здоров'я людини. Вживання пилку, маточного молочка, меду та продуктів на їх основі, поєднуючи екологію і естетичне спілкування з природою, робить відпочинок на пасіці найбільш корисним і приємним для людини.

 

 

Здавна в народній, а пізніше і в традиційній медицині, використовували продукти бджільництва для лікування різних недуг. Пасічники вважали і вважають медопродукти Божим даром і називають їх еліксиром життя, рекомендують споживати їх і як їжу, і як ліки. А також стверджують, що немає хвороб, яких би не лікували бджоли, адже знають про цілющу дію бджіл на людський організм і постійно випробовують на собі її вплив. Лікування залежить від кількох складових. Це насамперед мікровібрація, що виникає від роботи трудівниць у вулику, потужне біополе комах і фітонциди від бджолопродуктів, а ще температура, адже бджоли підтримують її у своїх хатинках у межах 36—37 градусів, тобто таку, яка відповідає людському тілі. До того ж людина має довіритися бджоляру, його помічницям і налаштуватися, що таке лікування їй допоможе. Якщо торкнутися вулика, можна відчути, як по руках немов пробігає легкий електричний струм — це мікровібрації, що своїм тільцем і крильцями створюють бджоли, своєрідний лікувальний вібромасаж. Саме його вплив відчуває людина, яка лежить на вулику. І якщо цей метод раніше вважали шкідливим для здоров’я людини, то нині вчені підтверджують, що вплив мікровібрації є життєвою потребою. «Зокрема, провідний спеціаліст у галузі мікробіомеханіки,  член Академії медико-технічних наук Росії В’ячеслав Федоров наголошує, що біологічна мікровібрація є ресурсом активного довголіття, який потрібно всіляко використовувати».

 

Особливо відчутний вплив лікування вночі, коли під дашком-ліжком у вулику збирається вся бджолина родина. Дуже багато хвороб можна вилікувати у вуликах-лежанках: ревматичні, дерматологічні, урологічні, гінекологічні, кардіологічні, ендокринологічні, великий ефект у лікуванні нервової і дихальної систем, у разі порушень опорно-рухового апарату. Лікує вулик-лежанка і хронічні захворювання, нормалізує потенцію в чоловіків, усуває безсоння. Другою важливою характеристикою теплового джерела, з наукової точки зору, є теплопровідність. Для досягнення лікувального ефекту висока температура необов’язкова. Перевагу мають теплоносії з малою теплопровідністю, котрі забезпечують тепловий потік невеликої інтенсивності. Саме таким теплоносієм і є вулик-лежанка, в якому така само температура, яку має людина

 

 

 Лікування людини біополем бджолиної сім’ї, з успіхом застосовують у США. В Україні також почали використовувати методику лікування біополем бджіл у спеціальних вуликах, пристосованих для лікування і сну. За допомогою спеціальних приладів учені встановили, що енергетичне біополе людини після сну у вулику зростає в 5 разів. А тепер про найцікавіше — вплив фітонцидів на організм людини.У 1990 році апітерапевт Б.А. Охотський опублікував свої багаторічні спостереження за повітрям у вуликах і дійшов висновку, що в ньому є ефірні фракції нектару, аромату квітів, меду, прополісу, перги, воску, які цілюще діють на травний тракт, серцево-судинну і дихальну системи, усувають астматичні депресії. Дуже позитивно діють фітонциди під час лікування алергійних захворювань, хвороб, які виникли внаслідок опромінення, захворювань опорно-рухового апарату. Про позитивний вплив лікування у вуликах є висновки науковців в яких вони зазначають, що метод апітерапії, який базується на близькому контакті пацієнта і бджолиних сімей, може бути використаний як фізіотерапевтична процедура для профілактики і лікування хвороб серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

 
Перебуваючи на відпочинку Ви можете також додатково оздоровитися в бджолиному будиночку
для цього зателефонуйте 098 102 87 90 пан Василь

Година оздоровлення коштує 50 грн. Будиночок знаходиться в с.Світязь, деталі - за телефоном. 

Категорія: Оздоровлення

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: