Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Прекрасні лебеді Волинського краю

Автор: Tofitochka від 17-06-2020, переглянули: 848

 
    Чи полюбляєте ви прогулюватися Шацькими озерами, не зважаючи на дощ і хмарну погоду?
    Я – люблю! В такі моменти, можна насолоджуватися безлюдними пляжами, тишею лісів і прекрасним співом птахів, які також люблять проводити час на озері.
    На Шацьких озерах можна зустріти багато різних видів птаства, які оселяються цілими сім’ями.
Найпопулярніші з них – це лелеки, шпаки, ластівки, фазани та ін. Але також є дуже багато рідкісних, такі як : журавлі, чорні чаплі, сови та ін. Але інколи, коли ще не так багато народу відпочивають на пляжах біля озера, можна зустріти таку прекрасну птаху, як Лебідь.


         Цей птах з давніх-давен є символом любові і вірності. Зазвичай вони плавають в парі, а ранньою весною, їх можна зустріти ще з дітлахами. Якби не хотілося підійти і подивитися на них ближче, чи навіть сфотографувати, вони цього не дають зробити. Лебідь одразу витягує свою довгу шию і починає шипіти.
 
 
      Попри їхній благородний вид, птахи є дуже обережними з людьми, особливо коли мають потомство. Також, ви мабуть бачили  лебедів білого кольору, які мають чорних пташенят, це є нормальним явищем, адже всі лебедята у дитинстві є сірого або чорного кольору. Така краса не може не дивувати. Бували випадки, коли вони могли навіть нападати на людей, які підходили ближче. Зазвичай, своє потомство вони виховують лише в парі, і коли один з них гине, то інший більше ніколи собі не шукає пари.


      Тому, якщо приїжджаєте на відпочинок до Шацьких озер і вам не завжди щастить з погодою, то це не привід сумувати, адже навіть у похмурий день, ви завжди знайдете місце, де зможете залишитися наодинці з такою прекрасною і різноманітною природою Волині.
 
 
 

Категорія: Життя Світязя / Озера

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: