Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Шацькими озерами зацікавились іноземні інвестори

Автор: Siroga від 8-07-2010, переглянули: 2 440

Міжнародна інвестиційна група Ай.Ай.Джі (IIG) готова вкладати кошти в розвиток туризму на базі Шацьких озер. Про це заявила директор інвестгрупи Ірина Гладиш, повідомляє прес-служба Волинської обласної держадміністрації.
Вона також повідомила, що інвестгрупа збирає цікаві інвестиційні пропозиції з усіх регіонів України, щоб в подальшому презентувати їх інвесторам для майбутніх капіталовкладень.
Заступник голови Волинської ОДА Едуард Стоєв заявив, що в даний час є багато пропозицій щодо розвитку туризму на базі Шацьких озер від інвесторів Європи та Америки.
  
«Представники інвестиційної групи готові запропонувати свої послуги волинським бізнесовим колам щодо залучення іноземного інвестора. Вони отримали від області перелік інвестпроектів, які розроблені провідними волинськими підприємствами, він буде доопрацьований і ми сподіваємося на цікаве співробітництво », - підкреслив обласний чиновник.

Міжнародна інвестиційна група Ай. Ай. Джі. (IIG) створена в 1991 році і в галузі туризму активно працює з українськими партнерами.

Також стало відомо що на території шацького району буде проводитись повна реконструкція доріг, т.е. буде покладено новий асфальт. На це віділено 25 млн. гривень.

(с) інтерфакс Україна

Категорія: Новини

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть слова, які бачите на картинці: *