Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Чи став відпочинок на Шацьких озерах дорожчим?

Автор: Tofitochka від 17-06-2022, переглянули: 1 006

    Однозначно-Так!  Ситуація в країні сьогодні-диктує свої правила,тому певне здорожчання цін на продукти, на послуги, на паливо - не є дивиною. Хочу вас ознайомити з базовими цінами на продукцію і на певні послуги, якими ви можете скористатися відпочиваючи на Шацьких озерах.

   Почнемо з базового набору продуктів: 

1) Хліб- 12-15 грн ( в залежності від місця покупки,зазвичай,на базарі хліб дешевший і якісніший. Також є змога придбати свіжий хлібчик в шацькій пекарні)

2) Масло -200-230 грн/кг ( Шацьке масло славиться своїм натуральним смаком і якістю,тому на нього ціна дорожча,аніж на звичайне масло, але повірте-воно того варте. Придбати можна масло в кіоску біля маслозаводу, в кіоску біля супермаркету "Велес", а також на базарі(ціна буде дорожча)

3) Крупи - ціна така,як всюди,особливої різниці нема.

4) Овочі ( огірки-50-70 грн, помідори 60-80 грн, кабачок -80 грн., картопля молода 30-45 грн., буряк молодий- 40-60 грн.,)

5) Фрукти (Фрукти в Шацьку,зазвичай,дорожче,аніж у містах. Черешня 70-100 грн, полуниця 40-60 грн, яблука -12-18 грн.)

6) Молоко (Домашнє -20-25 грн за літру, польське-35-40 грн)

   Також варто звернути увагу на ціни за певні послуги. Збільшилися ціни на прокати квадроциклів, електросамокатів і велосипедів.

  І найголовніше - Світязький пампух,це саме те,що закарбовується в пам'яті надовго. Його ціна цього року коливатиметься в межах 35-50 грн, в залежності від напливу народу на пляжі.

   Проживання. Щодо цін на житло, то воно залишається частково незмінним. Лише окремі бази відпочинку збільшують ціни,розраховуючи на довгострокове проживання внутрішньо переміщених осіб, а загалом ціни, в окремих садибах, залишаються незмінними. 

   Варто зазначити,що відпочинок цього року обходитиметься значно дорожче,враховуючи ціни на паливо. 

   Все буде Україна 💙💛

Категорія: Новости / Життя Світязя

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: