Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Чи варто їхати на Шацькі озера?

Автор: Tofitochka від 5-07-2020, переглянули: 1 586

    Це літо видається дуже тяжким і непередбачуваним, як для місцевих жителів, так і для усіх тих, хто бажає відпочити на Шацьких озерах. Одні заголовки новин говорять про відкриття сезону, інші про строгий карантин, ще інші, про частковий карантин. Так що відбувається насправді і чи варто планувати відпочинок на Світязі?
     Минулі вихідні справді були переповненні відпочивальниками. Було безліч автівок з різних міст, які вже просто не знаходили місця для стоянки, а деякі люди, навіть, не знайшли місця ,  де б поселитися. Такий ажіотаж не є чимось дивним і незвичним для місцевих жителів у літній сезон, інша справа, що ситуація в країні, заставляє дивуватися , коли така велика кількість людей знаходиться в одному місці. Місцеві пляжі, бари, дискотеки були переповненні і про якісь санітарні  не було і мови. Це заставило місцевий уряд, переглянути рішення, що до послаблення карантинних норм. Були запроваджені різного типу перевірки, пляжі патрулювала місцева поліція, перевірялося житло, садиби, котеджі, на дотриманні усіх необхідних санітарних норм. Справді, на в’їзді в Шацький район патрулювала поліція, яка зупиняла і повертала назад автобуси з відпочивальниками.
    Так є і зараз! Але, ви маєте право відвідати Шацькі озера на власному авто, забронювати житло, в якому передбачений окремий вихід на двір і відпочивати біля озера, дотримуючись дистанції. Також, ви можете відпочити у кафе чи ресторані, який має майданчик на відкритому повітрі.

     Тому, ви сміливо можете планувати свій відпочинок на Шацьких озерах, адже кожен громадянин України право на свободу пересування по території України (після 14 років) у будь-якому напрямку, у будь-який спосіб, у будь-який час, за винятком обмежень, які встановлюються законом(Закон України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні).
P.s. дотримуйтеся дистанції та мийте руки з милом.

Категорія: Відпочинок / Новости / Життя Світязя

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: