Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Який він-відпочинок з дітьми біля озера цього року?

   Озеро Світязь славиться тим,що це найкраще місце для відпочинку з дітками, так як глибина озера дозволяє малюкам спокійно бавитися у воді. До того ж -це одне з найтепліших і найчистіших озер в Україні.

Категорія: Відпочинок / Життя Світязя, Автор: Tofitochka від 29-06-2022, переглянули: 525
 

Корупція в Шацькому національному парку

У грудні 2017-го у 27-річному віці Марія Христецька очолила Шацький національний природний парк. Спершу все нібито було добре: огляд рекреаційних пунктів, відкриття екологічних постів, чимало інтерв’ю про виконану роботу… Але апетити росли, і просто керівницею національного парку бути вже не хотілося. Захотілося стати… 

Детальніше – у розслідуванні 12го каналу. 

Категорія: Новини / Відео, Автор: Siroga від 22-06-2022, переглянули: 692
 

Чи став відпочинок на Шацьких озерах дорожчим?

    

    Однозначно-Так!  Ситуація в країні сьогодні-диктує свої правила,тому певне здорожчання цін на продукти, на послуги, на паливо - не є дивиною. Хочу вас ознайомити з базовими цінами на продукцію і на певні послуги, якими ви можете скористатися відпочиваючи на Шацьких озерах.

Категорія: Новости / Життя Світязя, Автор: Tofitochka від 17-06-2022, переглянули: 330
 

Доброго Вечора – Ми з України! Сезон 2022

    

   Доброго Вечора – Ми з України! Сезон 2022

   Прийшло  довгоочікуване літо. На жаль, цього року, ситуація в країні тяжка і нестабільна, але тіло і душа бажає відпочинку.

   Чи готовий Світязь приймати людей цього року? 

Категорія: Відпочинок / Розваги / Життя Світязя, Автор: Tofitochka від 12-06-2022, переглянули: 451
 

Інопланетяни викрали ялинки із території ШНПП

Зухвала  незаконна рубка сталась на території Шацького національного природного парку, повідомляється в сюжеті телеканалу Аверс. Очільниця нацпарку каже:  це сталось через те, що немає цілодобової охорони. Тим часом хто це зробив, і в якому напрямку зникли зрубані дерева – взялась розслідувати місцева поліція, яка навідалась у парк з обшуками, проте як-завжди в таких справах крайнього не знайшли. 

Судячи з коментарів до відео в соціальних мережах, місцеві жителі впевнені, що, дерева зрізали з наказу керівниці національного парку, бо ж непомітно спиляти ялинку, висотою більше 5 метрів, можуть тільки інопланетяни, а мистецтво відбріхуватись перед місцевими, у керівників держпідприємств перевіряють при призначенні на посаду. 

Категорія: Новини / Відео, Автор: Siroga від 11-06-2022, переглянули: 620
 
Назад Вперед