Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Мапа о.Світязь для рибалок)

Автор: Tofitochka від 7-03-2007, переглянули: 7 802

 

Ось, знайшов вілну хвилинку, зробив таку-собі карту озера Світязь, для рибалок. На карті позначені місця і глибини. для приблизного орієнтування показані також бази відпочинку.
Ще хотів би дати корисну пораду, як зловити собі рибки на уху)) всі ви коли купаєтесь бачите під ногами зграї рябеньких окунців, але на поплавочну вудочку вони не завди клюють, найкращий спосіб ловити таких "клієнтів": беремо метрів 7-10 ліски, грузило, і гачок, все привязуємо як для звичайної вудочки. Як ловити: заходимо по-пояс, можна й глиибше (головне знайти місце де рибка плаває), відмотуємо з котушкки ліску 5-7 метрів, насаджуємо на гачок червяк, і кидаємо гачок з червяком і грузилом вперед себе, і коли воно опуститься на дно, починаємо повільно підтягати до себе, дно на Світязі піщане, гачок ні за що не буде зачіплятися, а рибка набагато охочіше клює на те що "повзе" по землі, ніж на те що просто "висить" у воді. Коли відчуєте що щось клюнуло - сміливо тягніть до себе! :))
 Я таким способом ловив ~ 2 кггодину. Можна звичайно таксамо рибалити й з човна, але успыху буде менше, тому що рибка пливе на той "пил" під водою, який ми здіймаємо коли йдемо. Якщо рибка відійшла - достатньо трішки "помулити" на дні ногами, вона знову підійде.

ось такий простий і примітивний спосіб! :) Удачі вам.
 
В архіві малюнок, розширення 2560*1920 пікселів

Категорія: Рибалка

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть слова, які бачите на картинці: *