Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Чи можна відпочити на Шацьких озерах у 2020 році?

Автор: Tofitochka від 24-05-2020, переглянули: 1 957

Коронавірус назавжди змінив світ і нашу свідомість. Люди почали замислюватись перед тим як відвідати якесь місце, зважують всі за і  проти, тому що найцінніше що в нас є, це життя і здоров'я. Жоден українець не почуватиметься безпечно в чужих краях, далеко від батьківщини, тому і місце для відпочинку потрібно обирати - як найближче.
Шацькі озера - це один із таких варіантів, але чи буде відкритий сезон для відпочинку в цьому році? Чи пляжі озер залишаться безлюдними?

    Чому відпочинок на Шацьких озерах, стає все більш популярним серед українців? Перш за все тому, що це рідні терени нашої неньки, і вам не доведеться витрачати свій час на довгу подорож в потязі чи літаку, лише заради того, щоб дістатись до відпочинку на закордонних курортах. 
В західному куточку України, на Волині, Вас чекають, ні чим не гірші умови відпочинку, ніж за кордоном, цей відпочинок вас точно здивує цінами.  Тут кожен зможе знайти «своє» - хтось  люксові апартаменти зі всіма умовами, хтось звичайну кімнату, а комусь припаде до душі ночівля в наметі, серед соснового лісу, на березі озера. 
В 2020му році ситуація дещо інша,  підступний вірус змінив плани багатьох українців, тому люди змушені відмовлятися від закордонних подорожей, і починають шукати варіанти відпочинку в  Україні.


  
     Одним з таких варіантів є одне із семи чудес України ,перлина Волині - озеро Світязь.  Але посушливе літо 2019 року досить негативно вплинуло на ситуацію з рівнем води у  річках і озерах України, не оминула біда і Світязь. Рівень води впав більше ніж на 1 метр, берегова лінія змістилась на 40-60 метрів,  і там, де 2 роки тому плавали човни, зараз можна пройтись пішки.  


 
    Незважаючи на всі ці обставини і епідеміологічну ситуацію, місцева влада готується до приїзду великої кількості відпочиваючих. Сезону 2020-БУТИ! Місцеве населення вже готується, до прийому відпочиваючих, обладнують житло усіма комфортними умовами, для зручного, а головне безпечного перебування відпочиваючих. Ще з минулої осені за кошти євросоюзу відбувається каналізування с.Світязь, каналізація дуже потрібна для збереження екології. Збільшення кількості баз відпочинку, призвело до забруднення підземних вод, вода з туалетів, разом із мийними засобами та іншою хімією зливається у вигрібні ями, всмоктується в землю і змішується з підземними водами. В результаті чого воду з криниць місцевих жителів стало не можливо вживати в їжу. Задля збереження свого здоров’я люди змушені очищати воду за допомогою фільтрів.
 

  
      В центрі Шацька йдуть до завершення роботи з облаштування і реконструкції вул. Степана Шковороди, де зосереджена велика кількість магазинів, дуже популярних серед відпочиваючих. В маркеті «Наш Край» можна закупитись продуктами, навпроти є магазин для рибалок, аптека, трошки далі розташований пункт обміну валют і магазин-майстерня Alien Labs, де можна придбати сучасні електронні гаджети, або ж швидко відремонтувати смартфон або ноутбук, якщо під час відпочинку вони вийшли з ладу.
      Тому якщо ви планували поїздку  на Шацькі Озера – не вагайтесь, бронюйте місця і приїжджайте. 

Категорія: Відпочинок / Новини

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: