Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

На Волині посилюють карантин

Автор: Tofitochka від 3-07-2020, переглянули: 823

     Ось вже і прийшло літо, і здавалося можна пакувати валізи і відправлятися на довгоочікуваний відпочинок. Погода нас тішить сонечком і нічними дощами. Такі умови є ідеальними для відпочинку на декілька днів. Тому останні 2 тижні на Шацьких озерах, можна було спостерігати, переповненні відпочивальниками, пляжі. Це, звичайно, вплинуло на певну епідеміологічну ситуацію, адже мало хто з людей дотримувався дистанції та умов карантину.
    Тому місцева влада прийняла рішення посилити карантинні обмеження, а саме :
  1. З 3 липня в області відбудеться посилення карантину в районах з місцями масового відпочинку людей, зокрема біля водойм.
  2. У Шацькому районі забороняються регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення.
  3. Регулярні перевірки закладів відпочинку (бази,котеджі,санаторії…)
   Зокрема, як повідомила Наталія Янко, аналіз епідемічної ситуації показує, що рівень захворюваності на COVID-19 у Волинській області знаходиться на стабільно високому рівні. Так, на сьогодні за показниками область посідає 4-те місце в Україні щодо поширення коронавірусної інфекції. Рішення про посилення карантину для відпочивальників прийняли сьогодні, 2 липня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
    "Упродовж останніх трьох днів щоденно реєструються перевищення по двом із чотирьох визначених критеріїв: коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 зростає і становить 21,3 %, 23,1 %, 24,1 % при рекомендованому не більше 11%. Ще один перевищений показник – динаміка випадків інфікування, який щоденно збільшується і становить відповідно 10,4 %, 19,4 % та 24,5 % (при рекомандованому не більше 10 %)", - каже Наталія Янко.

Категорія: Відпочинок / Новости

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: