Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

З Днем Молоді, Україно!

Автор: Tofitochka від 27-06-2021, переглянули: 729


      Сьогодні, 27 червня, Україна відзначає День молоді. Дане свято було запроваджено президентським указом ще з 1994 року і символізує важливість розвитку сучасної молоді. Цей день не має чіткої дати, тому кожного року ми святкуємо його в різні числа. Незмінними залишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, який характерний для запальної молоді.
    Традиційно у День молоді влаштовують музичні фестивалі, масштабні спортивні змагання, благодійні акції, конкурси та ін. Варто зазначити,що держава також активно приймає участь в розвитку сучасної молоді: виділяються кошти на різні розважальні заходи в цей день, розвиваються сучасні молодіжні гуртки, а також активно фінансуються і підтримуються молоді сім'ї. 
   Цьогоріч Шацький край пропонує вашій увазі грандіозне свято, яке відбуватиметься в с. Світязь на центральному пляжі. Ви матимете змогу стати учасником багатьох конкурсів з фантастичними виграшами, насолодитися музичними концертами, скуштувати місцеву кухню та просто гарно провести час біля озера. 
   Тому, беріть з собою хороший настрій та скоріш біжіть на святкування Дня Молоді 2021!

     

Категорія: Відпочинок

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

  • Ім'я:*
    E-Mail:
    Коментар: