Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Кумедна інструкція для відпочивальників

Автор: Siroga від 3-07-2005, переглянули: 2 255

1. Насамперед, відкиньте умовності. Це село вам не рідне, правильно? Так що не соромтеся матюкатися й смачно спльовувати на бруківку. Приспічило по туалету? Поруч завжди найдеться чужі ворота або дитячий майданчик! Повірте, місцевим ваша самобутність і розкутість тільки імпонує. 

2. Деякі чудики орієнтується в селі за допомогою покажчиків, схем проїзду, довідкових і тп. Не здумайте затруднятися подібними дріб'язками! Місцевим безумно подобається, коли їх зупиняють питаннями: як працює базарчик, що це за корова отам пасеться, і де тут вулиця… як її… ну й, де білий дім із зеленими балконами!

3. Усвідомите раз і назавжди: незважаючи на безліч барів, ресторанів і інших кабаків, Світязь нічого корисного для країни не робить! Якщо хтось скаже вам, що шацькі курорти забезпечують 30% бюджету країни, а завдяки його замовленням годується з десяток областей  — сміливо відповідайте що це вигадки столичних масонів. 

4. Само собою зрозуміло, що кожен світязянин несе ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність за все відбувається в на Світязі і в околицях. Снігопад, затоплення або новий закон у ліквідації пільг двірникам? Негайно висловлюйте їм свої претензії! І нехай вас не бентежить, що закон прийнятий урядом, у якому майже немає корінних жителів. Уряд де сидить? У Києві. А де Київ? Правильно, в Україні. Хе!

5. Якщо Вам "пощастило" знімати кімнату у місцевих жителів  — відразу встановіть в будинку свої порядки. (Це тільки в прислів'ї по чужих монастирях зі своїми уставами не ходять). Нехай громадськість звикне: там, звідки ви прибули, нижню білизну сушать у дворі, із сусідами перегукуються з вікон, а по ночах слухають Сердючку на повну гучність. Кому не подобається -нехай з'їжджає! 

6. Потрапивши на Світязі в незнайому компанію, сходу постав навколишніх у популярність: як ви ненавидите цих виродків! Не бійтеся нікого образити. По-перше, в останні роки дійсних світязян у місті вдень із вогнем не знайдеш:-). По-друге, навіть якщо серед вас і затесався ЖИВИЙ світязянин, то він промовчить. На нього давить комплекс провини за те, що геть народився тут, а не в Києві. 

7. При найменших фінансових утрудненнях просіть в борг. Жителі Світязя буквально знемагають під вантажем нечесно зароблених мільйонів. Соромте місцевих тим, що в Києві на його прибутки можна прокормити 5 жителів, кота й 4 корови! І нехай не виправдується непомірними цінами, це не ваші проблеми. Віддавати взяте не кваптеся. Грошей у світязянина настільки багато, що нагадувати вам про заборгованість  — звичайне хамство. 

8. Взагалі: будь ласка, частіше задовольняйте свої потреби за наш рахунок! Наприклад, якщо ви не подбали, де будете ночувати  — скажіть про це знайомому місцевому, пильно дивлячись йому в очі. У нього завжди напоготові окрема кімната, спеціально для таких випадків. А теща може й у прихожій поспати. На розкладачці.
 
(с)  ШуткаЮмора
 

Категорія: Відпочинок

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть слова, які бачите на картинці: *