Озеро Свiтязь
Озеро Світязь
Озеро Світязь
 

Зелена зона карантину

Автор: Tofitka від 23-07-2020, переглянули: 696

   Ситуація в країні примушує нас, кожного дня переглядати стрічки новин, адже країна знаходиться у стані адаптивного карантину і умови цього карантину змінюються кожного дня. Відправляючись на відпочинок, тепер потрібно перевіряти напрямок куди ви їдете чи летите, країну (відкрита чи закрита для відпочивальників з України), а також загальну ситуацію з COVID-19.

     Залежно від епідемічної ситуації регіони України будуть ділити на  зелену, жовту, помаранчеву та червону зону. У кожній з цих зон діятимуть свої обмеження. Залежно від показників регіони будуть переводити з одної зони в іншу.
   Вимоги для регіонів зеленої зони: масковий режим у громадських будівлях та транспорті; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць; проведення масових заходів: не більше однієї людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри можуть бути заповненими лише на 50%.
Вимоги для регіонів жовтої зони: зберігаються вимоги зеленої зони; забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають кризові послуги.
    Вимоги для регіонів помаранчевої зони: зберігаються вимоги жовтої зони; забороняється діяльність закладів розміщення (хостели, турбази, тощо), окрім готелів; забороняється робота розважальних закладів та ресторанів вночі; забороняються планові госпіталізації у лікарнях; забороняється робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; забороняється приймати нові зміни в дитячі табори; обмеження для масових заходів: одна людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.
Вимоги для регіонів червоної зони: зберігаються вимоги помаранчевої зони; забороняється робота громадського транспорту; забороняється відвідування закладів освіти; забороняється діяльність кафе та ресторанів.
    Сьогодні, Шацький район  знаходиться у зеленій зоні. Це дає змогу нам:              
Відвідування пляжів та прибережних зон (без маски)
Відвідування кафе, барів, ресторанів (без маски)
Відвідування дитячих розважальних майданчиків (без маски)
Відвідування маркетів, супермаркетів, базарів (виключно в масці)
Відвідування дискотек і танц.майданчиків (без маски)
Проїзд в громадському транспорті (виключно в масці) .
Є одне «але». Усі розважальні центри і заклади харчування, мають право працювати лише до 23.00.

Категорія: Новости

Шановний відвідувач, ви увійшли на сайт як незареєстрована особа.
Ми рекомендуємо вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть слова, які бачите на картинці: *